Aktuálně otevřené ankety

MEDIAKV (skupina analýz a empirických průzkumů) vznikla v r. 2012 a stalo se on-line výzkumným internetovým portálem veřejného mínění v České republice.

Získáváme zásadní informace od registrovaných a neregistrovaných uživatelů, kteří se podílejí na jednotlivých průzkumech a jsou rozklíčováni do věkových, sociálních a zájmových skupin.

Pečlivě sledujeme procesy hlasování, pomocí zabezpečení proti opakovaným hlasováním. 

V rámci své činnosti provádíme standardní metody průzkumů a výzkumů zaměřených zejména na znalost a postavení dané značky, cenovou politiku, životní úroveň, reklamu a další marketingové oblasti. V oblasti výzkumu veřejného mínění jsme schopni získat informace ze zdravotnictví, bytové oblasti, spotřebního prostředí, politiky, kultury, sociálního prostředí, ekonomiky,  průmyslu, školství, vědy a výzkumu apod. Portál MEDIAKV provozuje společnost VIAIN s.r.o., která spolupracuje s dalšími organizacemi, spolky a společnostmi, kde získává respondenty ze všech společenských skupin obyvatelstva v ČR.  

Můžete nám v případě Vašeho zájmu zaslat požadavky na vypracování Vámi požadovaného výzkumného záměru, ankety nebo průzkumu trhu.

V rámci služeb společnosti MEDIAKV nabízíme individuální přístup ke všem klientům. Na základě vašeho zadání připravíme nejvhodnější metodické postupy, které nejlépe vyhovují výzkumnému úkolu klienta.

Součástí služeb serveru MEDIKV je také poradenství, nebo konzultace a výstupy analytických dat, která můžeme v případě zájmu klienta nakonfigurovat do souboru dotazů, nebo vytvořit kompletní výzkumný záměr v konkrétní oblasti zadání.

Po obdržení Vašeho zadání Vás budeme kontaktovat s konkrétními podmínkami spolupráce.

Postupně vydefinujeme komplexní zadání, abychom dosáhly efektivně cíle.

Staňte se i Vy součástí veřejného mínění a přispějte k objektivnímu vnímání společenských témat, predikcí a potřeb občanů.

Můžete se zaregistrovat zde… 

© Copyright mediakv.cz  | Powered by VIAIN s.r.o.

Použití obsahu, převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování obrazového, či textového obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.